Marzenia to forma motywacji a ich dokładne określenie sprawia, że po czasie stają się rzeczywistością…Postanowiłem zapoznać Państwa z planami rozwoju działalności…oczywiście wszystko po to by pływanie stało się kultywowane w sposób dla niego godny…z odpowiednim zapleczem wiedzy i obiektów, na których będzie można szkolić ludzi zgodnie z najwyższymi standardami, dotyczy to zarówno atmosfery jak i zaplecza technicznego oraz profesjonalnego sprzętu.

1 Marzenie

Powołać do istnienia Tarnowską Sekcję Pływacką "Neptun Team" – by odnowić ducha profesjonalnego pływania i rozbudzać zapał u młodych ludzi.

2 Marzenie

Nabyć basen ze wstecznym przebiegiem wyposażony w sprzęty do rejestrowania i monitorowania pracy pływaka. Sprzęt ten pomoże wychwytywać błędy z większą dokładnością, przez co pozwoli eliminować je na wczesnym etapie. Koszt takiego cuda to ok. 75 tyś. Złotych. Zanim spełnię to marzenie pewnie będzie tańszy.

3 Marzenie

Zbudować Basen z odpowiednim nakierowanym typowo na pływanie zapleczem sprzętowym zarówno w salach fitness jak i tym potrzebnym w pływaniu. Miejscem gdzie królować będzie pływanie…cokolwiek innego, co miałoby się pojawić w tym miejscu będzie całą swoją strukturą je wspierać. Będzie on wyposażony w rejestratory cyklu pracy, lustra, urządzenia pomiarowe i te konieczne w regenerowaniu ciała po wysiłku. Koszt takiej inwestycji to ok. 17 mln. złotych.

 

Określam te cele na początku drogi, ponieważ liczę na to, iż po drodze spotkam ludzi mających podobne podejście do pływania, którzy mogą okazać się wyjątkowo pomocni w urzeczywistnieniu marzeń….